> AUTO PILOT

        

autoPilot - JEDEN SYSTEM, WIELE MOŻLIWOŚCI 

      

  
Winkhaus autoPilot jest innowacyjnym i sprawdzonym przez wiele lat systemem okuć uchylno-rozwieranych, który dzięki funkcjonalności, bezpieczeństwu i stabilności, jak też łatwej obróbce i wielostronności jest wiodącym systemem okuciowym na rynku.

             

W ramach systemu autoPilot funkcjonuje wiele wariantów okucia, dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów. Ich wymagania dotyczące bezpieczeństwa, komfortu i estetyki okucia są zróżnicowane. Rozbudowanie nazwy okucia o określenie, tj. Comfort czy Elegance opisuje wartość dodatkową, jaką klient uzyskuje, stosując to konkretne rozwiązanie. autoPilot Comfort to na przykład propozycja dla poszukujących podwyższonego komfortu użytkowania, autoPilot Elegance to okucie dla tych klientów, którzy kładą największy nacisk na estetykę okna.
Oddzielną grupę stanowią okucia do okien rozwieranych, które noszą nazwę easyPilot


autoPilot Concept

       

  
autoPilot Concept to znane od lat okucie uchylno-rozwierane. System ten stwarza wiele możliwości konfiguracji w zależności od potrzeb odbiorcy. Jego pojawienie się na rynku zapoczątkowało nową erę w branży okuciowej. Dziś to już klasyka. Ale klasyczna koncepcja wciąż jest w cenie, stąd nazwa – autoPilot Concept. Dobry sprawdzony system zadowala nawet bardzo wymagających klientów.

          

Okucie autoPilot Concept przeznaczone jest do okien i drzwi balkonowych drewnianych, z PCW oraz aluminium, jedno- i wieloskrzydłowych, ze słupkiem stałym i ruchomym. Sprawdza się nie tylko w oknach prostokątnych, ale i specjalnych konstrukcjach okien trapezowych, łukowych i przesuwnych.

 


autoPilot Elegance

   

     
Projektanci ekskluzywnych budynków cenią eleganckie rozwiązania. Do stylizowanych okien nie pasują nowoczesne okucia. Kolorystyka czy faktura stolarki narzuca niekiedy takie wymagania, którym tradycyjne okucia nie mogą sprostać.